Son birkaç gündür popüler altcoin Solana (SOL) inanılmaz boğa koşusuna devam ederken, Spartan Group’un ortaklarından biri şu anda SOL konusunda ne kadar yükselişte olduklarını kısa ve öz bir şekilde ifade etti.

Popüler altcoin Solana, yükselişini durduramıyor

Spartan Capital’in “SpartanBlack” isimli anonim yöneticisi, Goldman Sachs ve Indus Capital gibi üst düzey firmalar için yatırım araştırması ve sermaye yönetimi konusunda 20 yılı aşkın deneyime” sahip bir yatırım ekibine sahip bir kripto varlık yönetim firmasıdır. SOL, Solana Blockchain’inin yerel tokenıdır. Kripto fenomeninin SOL fiyatı hakkındaki yorumu, SOL psikolojik olarak önemli olan 100 dolar seviyesini, ardından 110 dolar seviyesini kırdıktan sadece bir gün sonra geldi. SOL, 120 dolar seviyesine doğru yüksek hızda ilerlemeye devam etti. Yazım sırasında 115 dolarda.

3x Yapabilecek Altcoin Hangisi?

SpartanBlack, Cardano ana ağında Alonzo hard forkunun 12 Eylül’de etkinleştirileceği haberinin ardından Cardano’nun değerlemesi yakın gelecekte artacak gibi göründüğünden, SOL’un en yakın rakiplerinden birine kıyasla oldukça düşük değerde olduğuna inandığını söylüyor. SpartanBlack, SOL fiyatının mevcut seviyelerden 3 kat daha fazla bir değere ulaşabileceğini belirtiyor – bu da SOL’un kolaylıkla 350 dolara kadar çıkabileceğine inandığı anlamına geliyor.

Popüler isimler de SOL konusunda bullish yorumlarını dile getiriyor

28 Ağustos’ta yaptığı teknik analize dayanarak SOL’un kolayca 200 dolara gidebileceğini söyleyen anonim kripto influencer’ı “Bluntz”, bugün öncekinden daha emin görünerek yükseliş duruşunu yeniden dile getirdi.

Bir başka Solana hayranı gibi görünen Genesis’in dijital varlık kredisi ve finansmanı küresel başkanı Matt Ballensweig, 27 Ağustos’ta, “SOL’un piyasa değerinin hala ETH’nin piyasa değerinin, SOL’un sadece küçük bir kısmı olduğunu düşündüğünüzde, mevcut fiyat seviyelerinde bile değersiz görünüyor,” dedi. Son günlerde SOL’un şu anda neden bu kadar iyi gittiğini düşündüğünü ise ETH ve SOL’un piyasa değerini karşılaştırarak açıkladı.

Son olarak, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto odaklı davranış analizi girişimi Santiment, SOL’un fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanmaya devam ederken, yatırımcıların/traderların SOL’un parıldayan fiyat hareketine yaptığı yorumla “sosyal hacim” ve “sosyal hakimiyet” puanlarının da yükseldiğini söylüyor.

Kaynak: Kripto Koin

Write A Comment