Altcoin Rallisi Ne Zaman? Coin piyasasıyla ilgilenen herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını yine piyasa içerisindeki kişiden bir yorumu derleyip sizlerle paylaşıyoruz.

Altcoin Rallisi Ne Zaman Başlayacak?

tahminimce gelecek olandır. “herkes alıyorsa satma vaktidir.” herkes konuşuyorsa çıkma vaktidir” diyenler şu meşhur borsacı-boyacı hikayesinden başka bi şey bilmiyor. bu coinler hype’la çalışıyor. tren kalkıyorsa atlayacaksın. çok bilen varsa shortlasın da görsün.

bunun olacağını düşünmekle beraber bitcoin yataydayken mi yoksa düşerken mi olacak merak ediyorum. btc düşerse altlar daha da düşebilir.

tavsiyem altlar yükselmeye başlayıp 2-3 hafta devam eden bir hype olursa adı duyulmamış coinlerden birine normalde basmayacağınız kadar para basın. 3 ay önceki hypeda hiç bişey bilmeyen acemiler sikindirik coinlere para atıp 3x 5x yaptı. tekrarı olursa kaçırmayın. ama gidip de artan bi altcoine paranızı basmayın. bu durum özelinde coin bazlı değil piyasa bazlı düşünmek gerekiyor. hype dediğin de öyle 1-2 günde olmaz 2-3 hafta olması lazım.

Write A Comment