Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader’ı olan Pentoshi, kripto para piyasasında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve iki altcoin için yeni zirveler öngördüğünü söylüyor. Kriptokoin.com olarak, analistin tahminlerini derledik, birlikte inceleyelim…

Pentoshi: Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını bekliyorum

Popüler analist Pentoshi, 268.200 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu 3.200 doların üzerinde destekte işlem yapmaya devam ederken Ethereum‘un önümüzdeki haftalarda ralli yapmasını beklediğini söyledi. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geç satıcılar cezalandırılacak gibi ve bu boğa piyasasında bir günlük, üç günlük ve bir haftalık destek. Buradaki grafikte düşüş yok. Alıcılar muhtemelen 1-2 hafta içinde ödüllendirilecek.

Analist 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Önümüzdeki Haftalarda Ralli!

Pentoshi: Resmi olarak şimdi bu altcoin için girişleri arıyorum

Polkadot’a bakıldığında Pentoshi, temel bir katalizörün çiftin değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı için Bitcoin’e (DOT/BTC) karşı altcoin konusunda iyimser. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Resmi olarak şimdi girişleri arıyorum. Sadece maymunluk yapmalıydım. Bence, bu kesinlikle gönderecek. FA (temel analiz) bilge, önümüzdeki 4-6 hafta içinde bunu daha da ileriye götürmesi gereken parachainlere sahip. Giga şu anda titreşimler gönderiyor. Yakında BTC çiftinde fiyat keşfi.

Pentoshi: Bence DOT’ta 10 dolar ve üzeri geliyor

Parachainler, çeşitli kullanım durumlarını gerçekleştirmek üzere özelleştirilebildikleri için Polkadot ağının kalbidir. Polkadot’a göre, parachainler bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos (XTZ). Pentoshi, Tezos’un katman 1 platformlarına artan yatırımcı ilgisinin ortasında %40’ın üzerinde toparlanacağını tahmin ediyor. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecek hafta USD çiftinde fiyat keşfi, BTC çiftinde üst dirence doğru yükseliyor. Gecikmiş L1 oldu ama artık değil. Organik olarak çok fazla şey oluyor ve ciltler önümüzdeki hafta neler olacağını gösteriyor Bu boğa. Bence 10 dolar ve üzeri geliyor.

Analist 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Önümüzdeki Haftalarda Ralli!

Pentoshi: Biraz bu altcoin projesinden aldım ama daha çok FA ile ilgileniyorum

Sıradaki altcoin, analistin 0,000008 BTC veya 0,36 dolarda dirence yakın konsolide olmaya devam ederken Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı çıkmaya hazır olduğunu söylediği elastik Blockchain ağı SKALE. Pentoshi ayrıca SKL/BTC’nin değerini yükseltebilecek birkaç temel katalizörden de bahseder. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Biraz aldım ama daha çok FA ile ilgileniyorum. Gazsız NFT’ler (muhtemel olmayan tokenler) ve ölçeklendirme geliyor. Grafik, bence bir hareket haline gelse de harika görünüyor. Swing ticaret aralığı düşük ila yüksek aralığı. Bence son yükseliş trendi = kırılmaya doğru birikim. Zaman dilimi 2-4 hafta.

Kaynak: Kripto Koin

Write A Comment