Popüler kripto kanalı Altcoin Buzz, Cardano (ADA) üzerindeki en iyi 5 erken aşama altcoin projesini aboneleriyle paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak sizler için hazırladık.

Merkezi olmayan bir borsa ErgoDEX (ERGO)

ErgoDex, Ergo ve Cardano ağları arasında hızlı, zahmetsiz ve güvenli bir likidite aktarımına izin veren velayetsiz, merkezi olmayan bir borsadır.

Analist: Cardano Tabanlı Bu 5 Altcoin, Önemli Hamleler Yapabilir!

Analiste göre, eUTXO modeli ErgoDex’e Ergo ve Cardano ekosistemlerinin yanı sıra farklı borsa türleri arasında paylaşılan likiditeye sahip olmak için benzersiz bir olanak sağlıyor. Ayrıca analist, AMM ve sipariş defteri alışverişi kavramlarının birleştirilmesiyle, ErgoDex’e çok az DEX’in başardığı bir başarı imkanı verdiğini söylüyor.

Cardano ekosisteminde bir DeFi lideri OccamFi (OCC ve OCX)

Occam.fi, resmi Cardano kuruluşları Emurgo ve cFund’un (IOHK) finansal desteğiyle Cardano ekosisteminde merkezi olmayan bir finans lideridir. Şu anda OCC’yi tutan 9000’den fazla cüzdan var ve analist Phoebe L.’ye göre, bu da onu Cardano’da en çok kullanılan uygulamalardan biri yapıyor.

Analist: Cardano Tabanlı Bu 5 Altcoin, Önemli Hamleler Yapabilir!

Altcoin Buzz’ın açıkladığı gibi, IOG liderliğindeki Plutus öncü programına katılan Occam.fi’nin geliştirici ekibi, Cardano’nun genişletilmiş harcanmamış işlem çıktısı muhasebe modelinden ortaya çıkan, eşzamanlılık sorununa yeni ve tamamen merkezi olmayan bir çözüm buldu ve uyguladı. Analist şu yorumu yapıyor:

Çözüm, tamamen işlevsel ve yüksek hacimli bir DEX için gerekli olan, aynı anda birden fazla işlemi işlemek için bir blok içi slot açık artırma sistemi kullanıyor. Bu çözüm ve OccamX’in diğer teknolojik yenilikleri, onu Cardano için en gerçek anlamda merkezi olmayan DEX yapmaya hazır.

Cardano yenilikçilerini bağışçı topluluğuna bağlayan CardStarter (CARD)

CardStarter, erken aşamadaki Cardano yenilikçilerini bağışçı topluluğuna bağlayan merkezi olmayan bir hızlandırıcı ve takas platformudur.

Analist: Cardano Tabanlı Bu 5 Altcoin, Önemli Hamleler Yapabilir!

Ayrıca, CardStarter IDO katılımı, kullanıcıların CARDS belirteçlerini stake etmesini gerektirdiğinden, CARD tokeni mevcut ROI tarafından 1 numaralı fırlatma rampası olarak sıralanmıştır. Kullanıcıların bir piyangoya veya garantili havuzlara katılmasının tek yolu bu platform. Ayrıca, 12.293’ün üzerinde CARDS token cüzdanı var ve bu da onu Cardano Projelerinin üçüncü en büyük sahibi yapıyor.

Yenilikçi platform SingularityNET (AGIX)

SingularityNET, Blockchain teknolojisi ile güvence altına alınan AI algoritmaları için ilk merkezi olmayan piyasadır. Bu yenilikçi platform, yapay zeka teknolojisine erişimi demokratikleştirmek için makine öğrenimi ve Blockchan’de önde gelen beyinleri bir araya getiriyor. Şu an itibariyle, SingularityNET, kötü şöhretli gaz maliyetleri ve ölçeklenebilirlik endişeleri nedeniyle Ethereum’dan vazgeçiyor.

Analist: Cardano Tabanlı Bu 5 Altcoin, Önemli Hamleler Yapabilir!

SingularityNET pazarı aracılığıyla kullanıcılar, platformun yerel yardımcı program tokeni AGI’yi kullanarak çok çeşitli AI hizmetlerine göz atabiliyor, test edebiliyor ve satın alabiliyor. Ayrıca, pazar, AI geliştiricilerinin AI araçlarını yayınlamak ve satmak için kullanabilecekleri ve performanslarını kolayca takip edebilecekleri bir çıkış noktasını temsil ediyor.

Uniswap’ın Cardano eşdeğeri olmayı vaat eden SundaeSwap (SUNDAE)

SundaeSwap, Cardano Ağı için merkezi olmayan bir değişim protokolüdür ve herkes için yerel token ve ADA alışverişi sağlıyor. Uniswap’ın Cardano eşdeğeri olmayı vaat ediyor ve çok dikkat çeken ilk aşama Cardano girişimlerinden biri.

Analist: Cardano Tabanlı Bu 5 Altcoin, Önemli Hamleler Yapabilir!

Mayıs 2021’de SundaeSwap, bir Initial Stake Pool Offering (ISO) duyurdu. Bu, ISO’nun traderların ADA’larını bir SundaeSwap havuzuna devretmelerine izin veriyor. Karşılığında, bazı ADA staking ödülleri ve diğerlerini proje tokenleri olarak alacaklar.

Kaynak: Kripto Koin

Write A Comment