Dogecoin ve Shiba Inu işlem hacmi patladı, ancak düzeltme ihtimali de yakın olmaya devam ediyor. SHIB işlem hacmi, dünyanın en büyük ikinci borsasında listelendiği gün 1,5 milyar dolara ulaştı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

  • Analistler, SHIB ve DOGE’yi Analiz Etti: İşte Beklenen Seviyeler

SHIB ve DOGE analizleri

Dogecoin (DOGE) işlem hacmi, Elon Musk‘ın tweet’ine ve traderların yükseliş eğilimine yanıt olarak arttı. Dogecoin ve Shiba Inu fiyatı, 7 Eylül’de kaydedilen düşüşün ardından henüz toparlanamadı. Dogecoin ve Shiba Inu fiyatı, Shiba-Inu temalı memecoinler için zincirleme aktivitenin yüksek bir seviyeye ulaşmasının ardından düştü. Analist Ekta Mourya’ya göre Shiba Inu fiyatı daha da düşecek görüşünde olanlar da var. Dogecoin fiyatı henüz 7 Eylül çöküşünden sonra toparlanamadı ve altcoin projesi geçen hafta %23 kayıp kaydetti. Dogecoin Vakfı danışmanı ve teknoloji milyarderi Elon Musk, Shiba-Inu temalı iki kripto para birimi için işlem hacminde bir artışa neden oldu.

  • Analistler, SHIB ve DOGE’yi Analiz Etti: İşte Beklenen Seviyeler

Tarihsel olarak, Musk’ın tweet’leri, DOGE ve SHIB’ye yönelik yatırımcı ve trader duyarlılığı üzerinde bir etkiye sahipti. Kripto para traderı ve analisti @itsALLrisky, son tweetinde Musk’ın Dogecoin fiyatı üzerindeki etkisini özetliyor.

Dogecoin üzerindeki Ethereum etkisi

Tesla CEO’su Elon Musk kısa süre önce orijinal Dogecoin köpeği “Kabosu” gibi bir Shiba Inu olan “Floki”nin bir resmini tweetledi. Bu anında ana akım medyanın dikkatini çekti; DOGE yatırımcıları, spot borsalarda işlem hacminde artışa tanık oldu. SHIB örneğinde, Coinbase Pro‘da listelenmek işlem hacminde büyük bir artışa neden oldu. 1.5 milyar doların üzerinde SHIB tokeni işlem gördü ve işlem hacminde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Shiba Inu fiyatı, bir ralliye rağmen çöküş öncesi seviyelere toparlanamadı ve düşüş eğiliminin tersine dönmesi, yukarı tırmanışta duraklama oluşmasına yol açtı.

  • Analistler, SHIB ve DOGE’yi Analiz Etti: İşte Beklenen Seviyeler

Aynı zamanda Dogecoin Vakfı’nın danışmanı olan Vitalik Buterin tarafından önerilen geliştirme güncellemelerinin altcoin projesinin fiyatını olumlu yönde etkilemesi bekleniyor. Analiste göre, Doge-Ethereum köprüsü başlatılana kadar Dogecoin fiyatı daha fazla konsolidasyona tabi olabilir. FXStreet analistleri Shiba Inu’yu değerlendirdi ve SHIB’nin ivmesi olmadığı için %10’luk bir düzeltme öngördü.

Kaynak: Kripto Koin

Write A Comment