Son yılların en dikkat çeken dekorasyon trendlerinden biri olan Avangart Tarz Dekorasyon, salonlarda ihtişamın ve gösterişin odak noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, salonlarda Avangart Tarz Dekorasyon nasıl uygulanır? Avangart Tarz aksesuar seçimi nasıl yapılmalıdır? İşte merak ettiğiniz her detayı sizler için açıkladık…

Yaşam alanlarımızın gözdesi haline gelen salonlar, gün içerisinde en sık vakit geçirdiğimiz odalardan biridir. Keyifli vakitlerimize ortak olan bu alanın dekorasyonu da oldukça önemlidir. Pek çok tarz içerisinden kişisel zevklerimize hitap eden bir stili bulmak zorlayıcı görünebilir. Ancak klasik çizgilerin ve cesur dokunuşların hakim olduğu Avangart Tarz Dekorasyon her evde uyumu yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Doğru şekilde uygulandığında nefes kesici bir dekorasyona imza atmanızı sağlayan Avangart Tarz Dekorasyon, yenilikçi bir bakış açısını esas almaktadır. Gelin, salonlarınızı adeta gizli bir hazineye dönüştürecek Avangart Tarz Dekorasyonun inceliklerini birlikte keşfedelim.

AVANGART MOBİLYA SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Klasik tarzı bir adım öteye taşıyan Avangart mobilyalar, dikkat çeken renk ve işlemeleriyle göz kamaştırıcı bir dekorasyon oluşturmanızı sağlar. Parlak renkli kumaşların hakim olduğu bu tarz mobilyaların birbiriyle ahenk içerisinde olması oldukça önemlidir. 

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

İhtişamın ve gösterişin sembolü olarak görülen Avangart mobilyalarda altın işlemeler ve varakların ağırlıklı olduğunu görebiliriz. Bunun yanı sıra; parlak taşlar ve ahşap detaylar Avangart tarz mobilyalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

Genellikle büyük salonlarda daha estetik bir bakış açısı yakalamanızı sağlayan Avangart Tarz Dekorasyonda mobilyaların yıldız parça olduğunu unutmayın!

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

HALI SEÇİMİNDE YALIN BİR GÖRÜNÜM

Avangart Tarz Dekorasyonda, mobilyalar odak noktası olarak görülmektedir. Bundan dolayı halı seçiminizde daha sade ve yalın tercihlerde bulunursanız uyumlu bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Genellikle dokuma halıların sıklıkla kullanıldığı Avangart Tarz Dekorasyonda, dilerseniz ipek halılarla şıklığı vurgulayabilirsiniz.

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

PERDELER MOBİLYALARLA UYUM YAKALAMALI!

Avangart Tarz Dekorasyonda, perde ve tül seçiminde dikkate alınması gereken bazı faktörler vardır. Öncelikle; tamamen düz ve desensiz bir tül seçmenizi öneririz. Perdelerde ise; mobilyalarla arasında bütüncül bir etkinin şekillendirildiği geçiş oluşturulmalıdır. 

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

AVANGART TARZ DEKORASYONDA AKSESUAR SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

Gösterişin ve görkemli dokunuşların hakim olduğu Avangart Tarz Dekorasyonda aksesuar seçimi de en az mobilyalar kadar dikkat çekmektedir. Porselen ve cam aksesuarların ağırlıklı olarak kullanıldığı tarzda; şık aydınlatmalara da sıklıkla yer verilmektedir.

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

Aynı zamanda duvarlarınızın boş kalmaması için ayna kullanımına yer verebilirsiniz. Çerçevesinde altın detayların bulunduğu büyük aynalar salonlarınızda oldukça hoş görünecektir.

Avangart Salon Dekorasyonu 2022

Write A Comment