Metalik renkler ve parlak kumaşların yükselen trendine yeni sezonda da devam ediliyor. Plajların ıslak seksiliği, sonbaharın edilgen yağmurlarına uyarlanırken, salaş ve rahat giyim stilleri, sokak modasına ilham veriyor.

2018- 2019 sonbahar kış kreasyonları, yağmurluk modelleri ile günlük kombinlere şık sunumlar yapıyor. Geniş cepler ve geniş kesim ince paltolar, sokak giyim modasının en sevilen parçaları arasında yer alıyor.

Bayan Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Rüzgarlık Modellerinde Metalik Yansımalar
Giy ve çık modasına eklenen rüzgarlık modelleri, metalik kumaşların cazibesiyle tüm konseptlere uyum sağlıyor. Sonbahar rüzgarlarından koruyacak dış giyim ürünleri, geniş yakalı ya da bisiklet yaka lastikli formda sunuluyor.

Genellikle siyah metalik ve siyah parlak kumaşlar ile tasarlanan uzun giyimlikleri rahatlık ve salaş giyim stillerinin en rahat kombini.

Bayan Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Her Adımda Parlaklık
Üst giyim kategorilerinde siyah şıklığı tasarlanırken, ayakkabılarda metalik parlaklık oldukça cömert şekilde kullanılıyor. Pembe, gümüş, gold, rose gold, bakır ve mavi tonlarında kullanılan metalik deri kumaşlar ile stiletto şıklığı salaşlığa kombin ediliyor.

Bayan Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Bol jean pantolonlar, kısa paçalar ve kısa topuklu stilette ayakkabılar üzerine kombin edilen devasa genişlikteki salaş yağmurluk ve rüzgarlık modelleri, kadınların tüm sempatisini ön plana çıkarır nitelikte.

Yorgan ve battaniye görünümünde hazırlanan paltolar, dış giyim çeşitleri ise sokak modası için ev konforunu sürdürür tarzda sunuluyor. Şık kombinler ve rahat kullanımların sezonundayız.

Bayan Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Kaynak: Kadinlarkulubu

Write A Comment