Bellona koltuk örtüleri, koltuk takımlarınıza ve çekyatlarınıza uyumlu ebatlarda üretilerek, odanızın ve evinizin havasını değiştirmektedir. Kullanım amacına uygun olarak üretilip genelde strech, lastikli ve likralıdır. Bunlarla oturma gruplarınızı korumak, artık çok daha şık olmaktadır. Çabuk yıpranan ve lekelenen koltukların korunması özellikle çocuklu evlerde çok zor olabildiği için, çok daha özen istemektedir.

Bellona Koltuk Örtüleri
Bellona Koltuk Örtüleri

Bu şekilde, koltuklarınızı daha uzun süre kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. İsterseniz misafirleriniz geldiğinde bu koltuk örtülerini kaldırabilir, böylece temiz bir şekilde koltuklarınızı kullanabilirsiniz. Her oturma grubuna koltuk örtüleri kaymaz olduklarından dolayı, sürekli odanızın dağılması gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Bellona Koltuk Örtüleri

Bellona Koltuk Örtüleri Neden Kullanılır?

Bellona koltuk örtüleri, koltuğun uzun süre kullanımından dolayı renk değiştirmesi, yıpranması gibi durumları ortadan kaldırmak için oldukça kullanışlıdır. İstediğinizde koltuk örtülerini yıkayabilir ve temiz şekilde yerleştirebilirsiniz. Koltuğun kumaşına gelecek tüm zararların önüne geçebilecek şekilde tasarlanmış parçalar, her renk ve desende bulunmaktadır.

Bellona Koltuk Örtüleri Bellona Koltuk Örtüleri Bellona Koltuk Örtüleri

Koltuk ve sandalyelerin üzerinde hem muntazam hem de ferah duran koltuk örtüleri modern çizgilere sahiptir. Hem yumuşak yapıya sahip hem de rahat oturabilecek şekildedir.

Write A Comment