BİM armut koltuk modelleriyle ev, ofis, kütüphane dekor etmek artık çok kolay. Birbirinden farklı modellerin boy gösterdiği armut koltuklar dekorasyon alanında oldukça tercih edilen ürünlerdir. Ortama şık bir hava katmasının yanında aynı zamanda oturmak için de muhteşem bir konfor sağlıyor. Bireylerin kendilerini ortamlarında daha rahat ve özel hissetmesine sebep olan armut koltukları bahçe tasarımında da kullanabileceğiniz modeller BİM’ de.

BİM Armut Koltuk
BİM Armut Koltuk

Farklı renkler, kreatif tasarımları şekil özellikleriyle barındıran bu ürünler oldukça kullanıma açık modelleriyle göz önüne geliyor.

BİM Armut Koltuk Özellikleri

Yaşam alanlarının çeşitliliğiyle beraber samimi, sıcak bir ortamın yaratılmasını sağlamanıza yardımcı olur.

BİM Armut Koltuk

  • 60- 65 cm ebatlarında
    Pvc kaplamalı aynı zamanda silinebilir yüzey

Temizliğinin kolay olduğu bu tasarım oturma ürünlerinin insanların yaşamsal alanlarındaki konforu kolaylaştırıyor. Ulaşımı ve fiyatları oldukça uygun BİM armut koltuk ürünlerini BİM alışveriş marketlerinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda BİM aktüel dergilerinde ürünleri takip edebilirsiniz.

BİM Armut Koltuk

E- ticaret mağazalarından armut koltukları uygun ödeme yöntemleri ile edinebilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki şıklığı BİM ile sağlayın.

Write A Comment