Binance’de 2fa Doğrulama Hatası,
siber para ticareti yapıyorsanız, satın alıyorsanız veya satıyorsanız Binance adını duyduğunuz bir isim olabilir. “İkili” ve “finans” terimlerini birleştiren Binance, Bitcoin, alt paralar ve diğer varlıkların ticareti için en hızlı büyüyen borsadır. Kullanımı kolaydır, birçok dilde mevcuttur ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Siparişler yıldırım hızında işlenir.

Binance Kimlik Doğrulama Sorunu

Binance, 2fa doğrulama özelliği ile güvenliğe çok açıktır. Kullanıcıların en çok sevdiği şey budur. Bir Hesap açıp bir şifre kullanarak ticaret yapabilmenize rağmen, para çekme işlemleri Binance’de iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gerektirir.
Ayrıca Binance, kullanıcıların kurulumunu kolaylaştırmak için iki tür SMS tabanlı 2FA (özellikle Google Authenticator) sunar. Ek güvenlik gerektiren kişiler, SMS tabanlı 2FA’nın doğasında bulunan tehlikeler nedeniyle 2FA uygulamalarını seçmelidir. Binance, 2FA için Google Authenticator’ı desteklese de Authy 2FA uygulamasının kullanılabileceğini bilmiyor olabilirler.
Ayrıca kripto para ticareti yapmak için Binance’den de edinebilirsiniz. Ancak binance’de 2FA doğrulama hatası alırsanız ne olur? Bu makale bunun nasıl olabileceğini ve bu konuda neler yapabileceğinizi açıklayacaktır.

Binance 2fa neden çalışmıyor?

Binance’de kripto para ticareti yapıyorsanız hesabınızı korumak için 2FA’yı etkinleştirmiş olmanız gerekir. Bu, herhangi bir hatayı önlemek ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ekstra dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Binance’i kullanırken ortaya çıkabilecek bazı sorunları bilmiyor olabilirsiniz. Binance 2FA’nız unutulursa veya sıfırlanırsa hesabınız açılmaz. Binance 2FA’nızı sıfırlamak için lütfen hesabınıza erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin.
Önce Binance’e giriş yapın ve ardından Hesap Merkezi’ne gidin. Ardından, Google Kimlik Doğrulama’da “etkinleştir”i tıklayın. Bundan sonra buradan şu adımları izleyin:

Google Authenticator yüklendi
Hızlı yanıt için QR kodunu tarayın
Google Authenticator Uygulamasını mobil cihazınızdan başlatın. Hesap oluştur. QR kodunu taramak için “+” düğmesine tıklayın. Veya “Google Kimlik Doğrulamasını Etkinleştir” sayfasında gösterilen 2-FA 16 basamaklı anahtarı manuel olarak girin.
Telefonunuzun kaybolması durumunda yedek anahtarı kaydedebilirsiniz.

Binance 2fa nasıl sıfırlanır?

Binance müşterileri, cep telefonunda belirli adımları izleyerek binance 2fa’yı sıfırlayabilir. 2fa binance sıfırlaması için atmanız gereken adımlar şunlardır:
Google kimlik doğrulayıcı uygulamasına erişiminiz varsa. Google 2FA manuel olarak devre dışı bırakılabilir.
Güvenlik sekmesine erişmek için Binance hesabınıza giriş yapın.
“Devre dışı bırak düğmesine” tıklayın. Google 2FA’yı devre dışı bıraktıktan sonra 24 saat boyunca hesabınıza hiçbir varlık erişilemez.

Write A Comment