Akıllı telefon üreticileri yıl boyunca birçok yeni akıllı telefon modelleri piyasaya sürüyorlar. İşte bu hafta beklenen yeni akıllı telefon modelleri!

Bu akıllı telefonlar bu hafta piyasaya sürülecek!

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Samsung ve Google dahil birçok markadan en az beş akıllı telefon piyasaya sürülecek. Samsung, Google ve Motorola gibi markaların akıllı telefon lansmanlarını dört gözle bekleyebilirsiniz.

Ekim ayındayız ve bazı şirketler, bu ay satışa sunulacak telefonlarını duyurdular. Bu ay ünlü şirketlerden Samsung, Google ve OnePlus lansman etkinliği düzenleyecekler. Aynı zamanda Apple ve Huawei gibi diğer şirketlerin de bu ay lansman düzenlemesi bekleniyor. Hadi gelin, bu ay içinde satışa sunulması beklenen telefonlara birlikte göz atalım.

İşte bu hafta piyasaya sürülecek akıllı telefonlar!

Bu akıllı telefonlar bu hafta piyasaya sürülecek!

Motorola Edge S

Yaklaşan Motorola Edge S’in 12 GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 888 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonun, 6.7 inç çerçevesiz ekranda bir nokta kamera deliğinde bulunan 108MP kamera ve önde 25MP selfie kamerası yer alıyor. Cihazın pili 5.000mAh batarya barındırıyor. Motorola Edge S’in 20 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu akıllı telefonlar bu hafta piyasaya sürülecek!

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro

Bu yıl Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro olarak adlandırılan iki yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu akıllı telefonlarda Google’ın şirket içi Tensor SoC’u ve telefoto zum lensi içeren yenilenmiş bir kamera kurulumu yer alacak. 19 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu akıllı telefonlar bu hafta piyasaya sürülecek!

OnePlus 9RT

OnePlus 9RT, 2021’in başlarında amiral gemisi serisinin bir parçası olarak başlatılan OnePlus 9R modelinin yeni versiyonu. Yeni bir tasarım ve geliştirilmiş performansla öne çıkıyor. Ana kamerada optik sabitleme lensi ile tamamlanan 870 yerine Snapdragon 888 yonga seti, LPDDR5 RAM ve 50 megapiksel Sony IMX766 sensör ile donatılmış.

Kaynak:Teknolojioku

Write A Comment