İşte yeni Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı

Yenilenen Honda Civic tek bir model ile tanıtılmadı. 2022 Honda Civic Hatchback modeli de karşımıza çıkan modellerden biri oldu. Aracın temel modele kıyasla bazı farklılıkları mevcut. Tasarım farklılıklarına sahip Hathcback serisi yakın zamanda yurt dışında satışa çıktı.

Honda Civic ailesinden Hatchback bugüne kadar iyi satış rakamları çıkardı diyebiliriz. Bu yılın başlarında tanıtılan aracın satılığa çıkmasıyla fiyatı da belli oldu. Şu anda yeni model ülkemizde satılmıyor o nedenle Türkiye fiyatı hakkında bir şey diyemeyeceğiz. Ancak aracın farklı pazarlarda satışa çıkması ülkemize gelmesi ihtimalini de getiriyor diyebiliriz.

Honda Civic Hatchback 2022 modelinin fiyatı belli oldu

İşte yeni Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı

Honda Civic Hatcback 2022 fiyatları 23.195 dolardan başlıyor. Kıyaslama yapacak olursak Sedan varyanttan 1.220 dolar daha pahalı diyebiliriz. Aracın tüm paketlerinde 2.0L motor mevcut. Aracı satın alırken manuel veya otomatik şanzıman arasında seçim yapma hakkınız da mevcut.

Aracın satışları bugün itibariyle yurt dışında başladı. Ülkemizde ise ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Aracın giriş modeli ise en ucuz versiyon. Giriş modeli yani LX olarak geçen model 22.900 dolarla satışa çıktı. Giriş modelde ayrıca otomatik klima yer alıyor. Ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay destekli 7 inçlik bilgi eğlence ekranı yer ile 16 inç alaşımlı jantlar bulunuyor.

Kaynak:Teknolojioku

Write A Comment