Ayakkabı sektörü geliştikçe biz bayanlar değişik modellerde ayakkabılar, botlar, rengârenk terlikler alarak ayakkabı dolaplarımızı doldururuz. Bayanların ayakkabı çeşitliliğini sevdiğini fark eden tasarımcılar her sezonda yeni tasarımlar ile bayanların karşısına çıkıyor.

Özellikle kış aylarında tasarladıkları ayakkabı ve çizme modellerinin hem ayaklarımızı rahat ettirmesi, hem modern olması hem de ayaklarımızı sıcak tutmasını sağlamak sanıldığı kadar kolay değil. Bu zorluklar karşısında tasarımcılar bütün kolaylıkları bir araya getirerek 2022 yılının kış ayakkabı koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu.

Kışlık Ayakkabı Modelleri 2022

2022 sonbahar kış sezonu ayakkabı ve çizme modelleri oldukça şık tasarımlardan oluşuyor. Bu sezon ayakkabı dolaplarımızı süsleyecek olan ayakkabılar genellikle bileklere kadar uzanan modelleri kapsıyor, bu sayede hem rahat hareket alanı sağlanıyor hem de ayaklarımızın sıcak kalması hedefleniyor. Bu modellerde genellikle derinin her rengi kullanılıyor ama kış aylarının favori rengi siyah, füme ve kahverengi tonları.

Çizme giymeyi seven bayanlar için ise diz altına veya diz üstüne kadar uzanan ve genellikle kıvrımlı deriden imal edilen modeller revaçta. Bu modelleri özellikle etek giymeyi tercih eden bayanlar alıyor ve kıyafetlerinin altında kullandıkları çizmeler ile şıklıklarını tamamlıyorlar. Bu modellerde kullanılan renkler ise 2022 yılının moda renklerini içeriyor, klasik renklerden vazgeçemeyenler için ise siyah ve füme tonları yine tasarımlar arasında yerini alıyor.

Write A Comment