WhatsApp, kullanıcıların çok fazla veri kullanmadan birbirleriyle ve hatta gruplar halinde iletişim kurmasına olanak tanıyan hızlı bir şekilde en yüksek puan alan bir sohbet uygulaması haline geldi. Bu mesajlaşma hizmeti, kullanıcıların resimler, videolar ve belgeler gibi çeşitli medya türlerini göndermesine olanak tanıyan bir dizi özellikle birlikte gelir.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Ancak uygulama risksiz değil. Çocuklarınız çevrimiçi yırtıcıların tehdidi altında olabilir. Veya şirketinizin sırları WhatsApp aracılığıyla rakiplere satılabilir. Bir kişinin bütünlüğü hakkında şüpheleriniz varsa, birinin WhatsApp mesajlarını telefonu olmadan nasıl okuyacağınızı bilmek her zaman iyi bir fikirdir . İnsanların WhatsApp mesajlarını uzaktan izlemenin yollarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Birinin WhatsApp Mesajlarını Telefonu Olmadan Okumak

Dünya çapında yüzlerce insan, kendilerine yakın insanların bütünlüğü (veya güvenliği) konusunda endişelere sahiptir. Bazı insanlar eşlerinin onları aldatmasından endişe ediyor. Diğerleri, çocuklarının çevrimiçi refahından endişe duyuyor. Hatta acil bir sınıf projesi üzerinde çalışan ve “ Sınıf arkadaşım olmadan matematik ödevimi yapamam” diye düşünen bir öğrenci bile olabilirsiniz , ancak yanıt vermiyorlar. Bunlar, yüzlerce insanın, birisinin WhatsApp mesajlarını telefonu olmadan nasıl okuyabileceklerini Google’da aramasının nedenlerinden sadece birkaçı.

Onlarca farklı yöntem denedik. Test uzmanlarımız, ağ sahtekarlığı gibi basit ağ çözümlerini ve IP adreslerini geri döndürme gibi karmaşık tahminleri denedi.

Ancak bunların hepsinin zorlukları vardı. Bazıları ortalama bir insan için çok karmaşık olsa da, diğerleri çalışmayı tamamen bıraktı. En kötü durumlarda, kullanıcılar yakalandı bile!

Çevrimiçi verileri gizlice izlemek için geliştirilen programlar olan casus uygulamalar, birinin WhatsApp mesajlarını yakalanmadan okumanın tek güvenilir yöntemidir. Bu uygulamalar yalnızca onları hedefinizin telefonuna yüklemenizi gerektirir. Bundan sonra, WhatsApp mesajlarını kolayca izlemenizi sağlarlar.

Birinin WhatsApp Mesajlarını Casusluk Etmeli misiniz?

Tabii ki, birinin mahremiyetini ihlal etmek ve özel WhatsApp mesajlarını okumakla ilgili bir ahlak sorunu var. Kendinize, ‘Bir adım ileri atıp mesajlarını okumalı mıyım?’ diye soruyor olabilirsiniz. Belki de birinin WhatsApp mesajlarını okumak için casus uygulamaları kullanma olasılığını düşündüğünüzde kendinizi suçlu hissediyorsunuz.

Merak etme. Bu normal bir duygudur. Ancak, güveninizin kırılıp kırılmadığını bilmeniz gerekir.

İşte başkalarının WhatsApp sohbet geçmişini çevrimiçi olarak nasıl alacağınızı bilmek isteyeceğiniz en sık görülen senaryolardan bazıları:

1. Çocuklarınızın güvenliği

Bir ebeveyn olarak en önemli sorumluluğunuz, çocuklarınızın güvenliğini sağlamaktır. Bu, çevrimiçi güvenliklerine de uzanıyor. Taciz edilmediğinden emin olmak için birinin WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olarak nasıl okuyacağınızı bilmelisiniz!

2. İlişkilerinizin bütünlüğü

Kimse bunu düşünmek istemez, ancak ilişkinizde ciddi sorunlar yaşıyorsanız, partnerinizin sizi aldatması gerçek bir olasılıktır. Size sadakatsiz olmadıklarından emin olmak için WhatsApp mesajlarını izleyebilirsiniz.

3. Şirketinizin sırlarını korumak

Kurumsal casusluk gün geçtikçe daha erişilebilir hale geldi. Bugün birileri şirket sırlarınızı WhatsApp aracılığıyla rakiplerinize gönderebilir. Şüpheli davranışları tespit ederseniz, çevrimiçi sohbetlerini izlemek için adımlar atmalısınız.

Kurban Telefonu Olmadan Casus Uygulamalarla WhatsApp Okumak

Casus uygulamalar, bir cihaza giren ve çıkan verileri takip etmek için tasarlanmış yazılımlardır. Gönderilen ve alınan kısa mesajların yanı sıra çevrimiçi olarak kişilerle paylaşılan medya dosyalarını da izleyebilirler.

Genellikle casus uygulamalar, uygulamanın kapsamına bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. Toplamanıza izin verdikleri bilgilerdeki ayrıntı düzeyi, casus yazılımın kapsamına bağlıdır.

Ancak, bu uygulamaların size sağladığı avantajları bilseniz bile, işi halledecek ve sizi ifşa etme şansı olmayan bir casus uygulamasını nasıl seçeceğinizi anlamanız gerekir. Bu amaçla, en iyilerinden biri olarak bilinen eksiksiz ebeveyn kontrolü için bir aşama izleme uygulaması olan mSpy’ı kontrol etmelisiniz.

mSpy’ın WhatsApp İzleme İşlevi Nasıl Çalışır?

mSpy , çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini takip etmenizi sağlayan eksiksiz bir aşama izleme uygulaması olarak pazarlayan, yaygın olarak tanınan bir casus uygulamasıdır.

mSpy’ın kullanımı son derece basittir. Bir gün içinde kurabilirsiniz. Bir abonelik satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken bir talimat e-postasını takip etmek ve yazılımı hedef cihaza yüklemek.

Yüklemeyi bitirdikten sonra, Kontrol Paneline erişecek ve birinin WhatsApp mesajlarını çevrimiçi olarak nasıl okuyacağınızı öğreneceksiniz.

mSpy’ın müşterilere sunduğu temel özelliklerden bazıları şunlardır:

Bu cihazda gönderilen ve alınan tüm WhatsApp mesajlarını okuma.
Görüşmelerde gönderilen tüm medya dosyalarını görebilme.
WhatsApp’ta yapılan aramalara göz atma.
Hedefin sohbetlerine bakmak.
mSpy göze çarpmayacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, uygulamayı ortaya çıkarabilecek ve sizi ifşa edebilecek sürpriz bildirimleri yoktur.
mSpy ayrıca hedefin konumunu bilmenizi sağlayan bir coğrafi izleyici ile birlikte gelir.
WhatsApp Mesajlarını Kurban Telefonu Olmadan Ücretsiz Kontrol Edin

Bir casus uygulama indirmeyi seçebileceğiniz birçok farklı satıcı var. Bu uygulamaların tümü çeşitli özellikler sunar ve bazıları tamamen ücretsiz olarak gelir.

Açıkça görülüyor ki, hiçbir güvenilir uygulama hizmetlerini ücretsiz olarak sunamaz. Test ettikten sonra, hedef telefon olmadan WhatsApp mesajlarını nasıl gözetleyeceğinizi öğretmeyi vaat eden çoğu ücretsiz casus uygulamasının dolandırıcılık olduğunu gördük. Hatta bazıları verilerinizi toplayarak orijinal amacını olağanüstü bir şekilde bozar.

Ücretsiz hizmetleri kullanmak neredeyse her zaman sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Ve casus uygulamasını seçerken dikkatli olmazsanız, yakalanabilir ve hedefin size ne kadar güvendiği konusunda bir darbe alabilirsiniz. Birkaç ‘ücretsiz casus uygulama’, kötü amaçlı yazılım olduğu ortaya çıkabilecek çeşitli programları indirmenizi teşvik eder .

Çözüm

Birinin WhatsApp mesajlarını telefonu olmadan okumaya çalışmak bir ahlak meselesi değil, mahkumiyet meselesidir. İster çocuğunuzun güvende kalmasını sağlamaya çalışıyor olun ister şirketinizin ticari sırlarını korumaya çalışıyor olun, şüphelerinizi doğrulamak için güçlü bir inanca ve uygun araçlara sahip olmadan hiçbir adım atamazsınız.

Write A Comment