Kuşlar ve kelebeklerden çiçeklere ve yapraklara kadar, lavabonuz için 10 tasarımı derledik. Tuhaf duvar kağıtları, aynalar ve sanat eserleri ile eğlenceli ve canlı bir alan oluşturmak için ilham alın…

Lavabo Modelleri 2022

Botanik güzellik

Yaban hayatı ve yeşilliklere sahip bu doğadan ilham alan duvar kağıdı, eğlenceli, kırmızı bir ayna ile eşleştirilirek ortaya harika bir görüntü çıakrıyor. Beyaz lavabo seçimi mekana modern ve şık bir his verir.

Lavabo Modelleri 2022

Detaylar

Parlak altın aksanlar, mavi-yeşil bir zemin arasında leoparlara sahip olan bu cesur duvar kaplamasını tamamlıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Flamingolarla dolu

Flamingolarla dolu, detaylı bir duvar kağıdı ile karşılandığınız bu tropikal lavabo oldukça moderen ve çekici görünüyor.

Lavabo Modelleri 2022

Uçuşan kelebekler

Bu şık lavabo tasarımında, dört duvarın tamamı, ağaç dalları arasında uçan kuşlar ve kelebekler içeren ayrıntılı bir duvar kağıdı ile kaplı.

Lavabo Modelleri 2022

Vintage çekicilik

Vintage tarzı bir lavabo, çiçekli duvar kağıdı, beyaz fırfırlı ayna ve parlak altın aksanlara sahip. Soluk pembe detaylar, mekana eğlenceli bir tarz katıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Beyaz vurgular

Cesur, çiçekli duvar kaplaması, aynadan parlak lavaboya kadar beyaz aksanlarla eşleştirilerek harika bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Yüksek kontrast

Parlak altın ve mat siyah lavaboda harika bir kontrast yaratıyor. Tavus kuşu tüylerine benzeyecek şekilde tasarlanan sesur duvar kaplaması ortama ayrı bir hava katıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Parlak ve tropikal

Bu tuhaf görüntülü lavaboda; parlak beyaz bir makyaj, tropikal bir duvar kağıdı ve ayrıntılı, yuvarlak bir ayna bir araya gelerek harika bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Retro tarz

Siyah beyaz kareli yer karoları ve parlak siyah makyaj, bu alana retro bir his verirken, eğlenceli duvar kaplaması eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Lavabo Modelleri 2022

Orman havası

Egzotik maymunlar, kuşlar ve ağaçların tasvirine sahip olan bu ayrıntılı duvar kağıdı, sizi adeta bir ormana girmiş gibi hissettirecek. Alan, sarı bir tavan ve pervazların yanı sıra altın tonlarında ışıkla tamamlanıyor.

Kaynak: Kadinlarkulubu

Write A Comment