Florida merkezli non fungible token (NFT) platformu Recur, popüler beyzbol takımı New York Mets’in sahibi milyarder Steve Cohen’den 50 milyon dolar tutarında yatırım aldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Recur’a 333 milyon dolarlık değerleme sağlayan finansman turu, yatırım platformu olan Digital tarafından yönetildi. Öte yandan Digital, Cohen’in kurduğu bir platform. Anlaşmanın bir parçası olarak Cohen, Recur’un yönetim kurulunda da görev yapacak.

Recur Nedir?

Recur, kullanıcıların herhangi bir blockchain veya NFT pazarında NFT’leri satın almasına, toplamasına ve yeniden satmasına olanak tanıyan deneyimler oluşturuyor ve esasen merkezi olmayan, yinelenen bir telif programı yaratıyor. Recur bunu yapabilme adına markalarla lisans anlaşmaları imzalayarak fikri mülkiyetlerine dayalı NFT’ler oluşturmasına olanak tanıyor. Recur’un kurucu ortakları Zach Bruch ve Trevor George, şu ifadeleri kullanıyor:

“Recur’da, NFT’lerin kişisel ifade, topluluk üyeliği ve fandom tokenları olarak herhangi bir yere götürülebileceği bir gelecek inşa ediyoruz. Amacımız, hayranlara sevdikleri hikayelerin ve IP’lerin parçalarına, gelecekteki tüm zincirlerde gerçek değeri koruyarak sahip olma fırsatı vermektir.”

Kaynak:Coinkolik

Write A Comment