Microblading yaptıranlar yorumları diğer yaptırmak isteyenler için oldukça önemlidir. Memnun kalındı mı, neye dikkat etmek gerekir, uygulama sırasında neler yapmak gerekir, sonrasında yapılacaklar nelerdir sorularının cevaplarını yapılan yorumlar içerisinde bulmak mümkündür.

Microblading bir kaş uygulamasıdır. Kalıcı olması sayesinde müşterilerin memnuniyeti artmaktadır. Yöntemin uygulandığı bu firmada her yüz şekline ve kaş tipine göre seçenekler mevcuttur.

Microblading Yaptıranlar Yorumları
Microblading Yaptıranlar Yorumları

Microblading Yaptıranlar Yorumları 2022

Kaşta seyreklik ya da şekil bozukluğu var ise bu yöntem kurtarıcı olacaktır. Bilindiği üzere kaş yapısı insan yüzünün şeklini etkiler. Sert, yumuşak ya da şaşkın görünmek kaşlar sayesinde kazanılır. Bu açıdan bakıldığında yöntemin ne kadar önemli olduğu anlaşılacaktır. Microblading yöntemini yaptıranlar ise sonuçtan oldukça memnundur.
Uygulamayı yaptıranlar sonrasının da önemli olduğunu yazmaktadır.

İki gün gibi bir süre hiç dokunmadıklarını söylemektedirler. Hayatlarını oldukça kolaylaştıran bu yöntem sayesinde makyaj yapmak da kolay hale gelmiştir.

Makyaj süresi kısalmakta, kaşım düzgün durdu mu sorunu da ortadan kalkmaktadır. Görüldüğü üzere kısa süre içerisinde uygulanan microblading ile uzun süreli sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Write A Comment