Evlerin Sultanlarına sloganı ile ve tabii ki Seda Sayan ile birlikte dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başaran Padişah Halı’dan bahsetmek istiyorum sizlere. Başarılı ve ilgi çekici bir reklamın ardından bir adım öne geçtiğini belirtmek isterim. Kalite konusunda lider konumda bulunan Padişah Halı reklam seçimi ile de doğru bir iş yaptı ve piyasayı elinde tutmayı başardı.

Padişah Halı Modelleri

Klasik görünümün yanı sıra özellikle Shaggy halı modelleriyle dikkatleri üzerine çeken marka kalite konusunda size istediğinizden daha fazlasını vermeyi vaat ediyor. Shaggy halı modelleri diğer markalara göre fiyat konusunda daha uygun ve daha dikkat çekici. Bunun yanı sıra Klasik nepal, Sena Oymalı, Nepal Koleksiyonu, Setenay gibi farklı modelleri ile de Padişah markası halı seçiminde ilk tercihiniz olabilir.

Padişah Halı Modelleri

Dokumaları ve işçiliği kalite anlamında tartışılmaz ve uzun ömürlü kullanımı da siz değerli hanımlar için bir avantaj diyebiliriz. Temizlik konusunda yine bir uyarıda bulunalım her zaman dediğimiz gibi uzun tüylerden kaçınıyoruz çünkü bu temizlik konusunda bizlere zaman kaybı yaşatacak ve halıda kiri, tozu çok fazla barındıracaktır.

Write A Comment