Kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılarda uygulanan platform tabanlar bayanların ayaklarında şıklığın yaşanmasını sağlıyor.

Ayakkabıların uç kısımlarında uygulanan platformlar ayakkabıların ve ayakkabıyı giyen bayanın boyunun daha uzun görünmesini sağlıyor. Platform tabanlı ayakkabılar genellikle iş hayatında yoğun tempoda çalışan bayanların tercihi oluyor. Platform tabanlar ayakların rahat etmesi için özel olarak tasarlanıyor ve ayakkabılarda oldukça güzel bir görünüm ortaya çıkartıyor.

Platform Ayakkabı Modelleri

2022 yılının platform tabanlı ayakkabıları deri üzerinde yapılan çalışmalar ile karşımıza çıkıyor. Derinin her renginin kullanıldığı ayakkabılar hem gündüz kullanım için hem de gece özel davetlerde kullanım için tasarlanmış modelleri içeriyor.

Platform Ayakkabı Modelleri 2022

Derinin yanı sıra parlak rugan da kullanılan platformlu ayakkabılar ayak bileklerimizin sağlıklı şekilde kalabilmesi ve yürüyüş sırasında rahatlık sağlaması amacı ile bilekten bağlamalı veya bileği tamamen kavrayan modeller olarak tasarlanıyor ve bayanların oldukça ilgisini çekiyor.

Özellikle boyundan şikâyet eden ve topuklu ayakkabı giymek isteyen bayanlar rahatlık nedeni ve modern görünüm nedeni ile oldukça fazla rağbet görüyor ve bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Write A Comment