En iyi rolex saat modellerini sizler için sıraladık. Rolex kadın saat modelleri pahabiçilemez. “Her Rolex bir hikaye anlatır. Hangisi senin? ” Rolex – ismin kendisi, lüksle kaplanmış, değerli mücevherlerle dolu ve el üzerinde bekleyen bir kişinin imajını çağrıştırıyor. Bir saat meraklısı için nihai tatmin, koleksiyonlarına bir Rolex eklemek olacaktır.

Kadınlar İçin En İyi Rolex Saat

Rolex, asırlık lüks bir saat markasıdır. Bu etiket, hassasiyet ve stile vurgu yapar ve hem erkekler hem de kadınlar için zamansız parçalar yaratır. Olağanüstü Lady-Datejust’dan narin ancak karmaşık ayrıntılara sahip Pearlmaster’a kadar, Rolex saatler gerçekten başyapıtlardır. İşte gözümüze takılan kadınlar için en iyi zamansız saatlerinden bazıları.

Rolex Submariner

Rolex Kadın Saat ModelleriEn İyi Rolex Saat

Bir Rolex’e sahip olmak bir şeydir, ancak bir Rolex Submariner’a sahip olmak sizi tamamen farklı bir lige sokar. Bu güzellik 60 yıl önce tanıtıldı ve bir dizi gelişmeden geçti. Tüm bunlar onu daha dayanılmaz ve zevkli kılıyor. Bu parça hem günlük kullanım hem de zorlu aktiviteler (spor gibi) için tasarlandı. Rolex Submariner, su altında vakit geçirmeyi seven kadınlar için mükemmel bir seçimdir.

Rolex Oyster Perpetual

Rolex Kadın Saat ModelleriYeni Rolex Saatler

Rolex Oyster Perpetual’dan daha saf hiçbir şey olamaz. Bu zamansız güzellik, dünyanın ilk su geçirmez kol saati. Kesin ve hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Özgün ününü koruyan Oyster Perpetual, lüks etiketi hakkında çok şey söyleyen sağlamlık ve sadelik yayan birkaç klasik hediyelik eşyadan biridir.

Rolex Sky-Dweller

Rolex Kadın Saat ModelleriSahip Olmanız Gereken Rolex Saat

Rolex tarafından üretilen bu olağanüstü saat, kadran üzerinde merkezden uzak bir diskte yer alan ikinci saat dilimi gösterimi ile karakterize edilir.

Rolex Daytona

Rolex Kadın Saat Modellerirolex kadın saatleri

Bu ikonik parça 1963’te tanıtıldı ve profesyonel yarışçıların taleplerini karşılamak için tasarlandı. Rolex Daytona; hassasiyet, simetri ve dengeye dikkat edilmesini gerektirir. Bu saat benzersiz, zamansız ve birinin çıkarması için güven ve şımarıklık gerektiriyor.

Rolex Datejust

Rolex Kadın Saat Modellerikadın rolex saat

Her anlamda zarif bir mücevher ve kadınsı olan Rolex Datejust, 1945’ten beri sınıf ve doğruluğun tanımı olmuştur. Bu muhteşem güzellik, saf zarafetin ve kadınsı güzelliğin başlangıcını belirleyen ilk kadın tarih kronometresidir. Datejust özellikle hassas ve esnek kadın bileğine uyacak şekilde tasarlanmıştır ve simya, form ve işlevin mükemmel bir karışımıdır.

Rolex Pearlmaster 29

Rolex Kadın Saat Modellerien iyi rolex kadın saati

Rolex Pearlmaster’ın Oyster Koleksiyonunda özel bir yeri vardır. Kadranındaki mücevherler ve değerli metallerle zarafeti ve saf zarifliği tasvir ediyor. Rolex Datejust’ın kadınsı bir yeniden yorumudur ve elmaslar, zümrütler, safirler veya yakutlarla süslenmiştir. Bu güzellik, mükemmel bir zarafet ve stil dengesidir.

Rolex Pepsi

Rolex Kadın Saat Modellerien iyi rolex kadın saat modelleri

Bu saat, edinilmiş bir zevktir. Bu cesur, sağlam ve muhteşem aksesuarı sadece birkaçı çıkarabilir. Rolex Pepsi, orijinal haliyle klasiğin nihai temsilidir. Bu saat yeni yapıldığında, iki rengi gündüz ve geceyi temsil ediyordu. Bu saat, gerçekten nadir bulunan renkli çerçevesi nedeniyle son derece popülerdir. Rolex Pepsi’nin en iyi özelliği, diğer saatlerin aksine artırılmış güç rezervine sahip olmasıdır.

Rolex Daytona Rainbow

Rolex Kadın Saat Modellerikadın rolex saat modelleri

Everose altından Rolex Daytona Rainbow, fazlasıyla abartılı ve hakkında çok konuşulan birkaç saat arasında yer alıyor. Son derece nadirdir ve Rolex işçiliğinin en yüksek becerisini yansıtır. Güçlü, cesur bir ifade verirken sadelik ve çekicilik yayar. Rolex Daytona Rainbow, gökkuşağı tonlarının ipuçlarıyla birlikte safirlerden oluşur. Bu saatlerin yeniden üretilmesi zordur, bu da onları daha değerli ve nadir hale getirir.

Rolex Batman

Rolex Kadın Saat Modellerien iyi rolex saat modeli

Bu saat iyi tasarlanmış ve bilekte rahat bir şekilde duruyor.

Rolex Altın Saat

Rolex Kadın Saat Modellerien pahalı rolex saat

Altın rolex saatler, yıllarca süren beceri ve işçilikle geliştirilen parlaklığı, güzelliği ve saf zarafeti yakalar. Bu saatler nadir metaller, safirler ve farklı altın türleri (sarı, beyaz ve gül) kullanır. Dayanıklı ve ayrı bir sınıftır ve güzellikleri nesiller boyu sürer.

Rolex GMT Master II

Rolex Kadın Saat Modellerilüks kadın saat modelleri

Rolex GMT Master II gerçekten türünün tek örneğidir. Bu kozmopolit saat, dünya çapında çoğunlukla gezginler arasında ilgi gören eşsiz işlevsellik ve enfes güzelliğin estetik bir birleşimidir. GMT Master II, kıtalararası uçuşlar sırasında iki farklı saat diliminde saati göstermek için tasarlanmıştır. Bu saat, uzun ömürlü olmasını sağlayan son derece sert bir seramik malzemeden üretilmiştir. Rolex GMT Master II, her yönden gerçek bir gökyüzünün istiridyesidir.

Kadınlar için en iyi 11 Rolex saati bizim seçimlerimizdi. En sevdiğin hangisi ve neden? Aşağıdaki kutuya bir yorum bırakarak bize bildirin.

Dilerseniz Hangi Marka Saat Takıyorsunuz? anketimize katılabilirsiniz.

Kaynak: Kadinlarkulubu

Write A Comment