Üstünde çiçeklerin, kitapların ve tepsilerin bulunacağı bir sehpaya stil vermek pek kolay olmasa da, daha yaratıcı fikirler denememek için hiçbir neden yok!

İşte sehpanıza ekstra bir hava katmanın 5 şık yolu.

Salon Sehpa Modelleri 2021

Cam sehpaları düşünün

Önemli miktarda aksesuar sergilemeyi hedeflediğinizde, cam üstü cam olan bir sehpa işinize yarayabilir. Örneğin, tamamen ahşap bir tasarım kadar görsel alan kaplamaz ve odağı kendine çeker.

Salon Sehpa Modelleri 2021

Sanatsal yaklaşın

Dekoratif objeleri, çiçekleri ve kitapları karıştırma tarzı sizin tarzınız değilse, kişiliğinizi yansıtan karakteristik bir parça tercih edin. En sevdiğiniz çiçeklerle göz alıcı bir heykel veya vazo bazen bir oturma odası tasarımını tamamlamak için gereken tek şeydir.

Salon Sehpa Modelleri 2021

Değerli süslemeleri düşünün

İster bir aile yadigarı, isterse yıllarca değer verdiğiniz bir seramik olsun, sehpa dekorunuza duygusal bir öğe katmak özel bir dokunuş katar. Ayrıca, her iç mekan için gerekli olan mükemmel bir sohbet başlatıcısıdır.

Salon Sehpa Modelleri 2021

Gizemli bir hava ekleyin

Gotik ve gizemli bir hava için esrarengiz parçalardan kendinize harika birer aksesuar yaratabilirsiniz. Sergileyeceğiniz aksesuarın tek ve biraz gizemli görüntüsü olduğundan emin olun.

Salon Sehpa Modelleri 2021

Minimalist yaklaşın

Ağır ve oturaklı bir mobilyanız varsa salonunuzdaki sehpa seçimine daha minimalist yaklaşmalısınız. Mobilyanın ağırlığına gidebilecek sade bir tasarım en iyi seçim olacaktır.

Kaynak: Kadinlarkulubu

Write A Comment