Shiba Inu (SHIB) fiyatı, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledikten sonra eriyor. SHIB, bir haftadan az bir sürede fiyatını yarıya indirdi. Peki bunun nedeni nedir?

Shıba Inu, bir haftadan az bir sürede fiyatını yarıya indirdi

Sert bir yükselişin ardından Shiba Inu (SHIB), 29 Ekim’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000086 dolardan %51 oranında düştü. Peki bugünkü satışların arkasındaki olası sebepler nelerdir? Shiba Inu, elbette şu anda baskıyla karşı karşıya olan tek kripto para birimi değil.

Lider kripto para Bitcoin (BTC), boğaların 60.000 dolarlık önemli seviyede tutunmak için mücadele etmesiyle günlük en düşük seviyelerine yakın işlem görüyor. Dogecoin (DOGE) da son 24 saat içinde %6 düştü. Kriptokoin.com olarak, SHIB’in düşüş nedenlerini analiz ettik. İşte son çöküşün arkasındaki olası nedenler…

Shiba Inu Çöktü! İşte SHIB Dump’ının Nedeni

İşte Shıba Inu (SHIB) çöküşünün nedenleri!

Hafta sonu boyunca ılımlı bir düzeltme yaşadıktan sonra, Shiba Inu yeni haftaya yüksek bir notla başladı. Pazartesi günü SHIB, Kraken borsasının Salı günü coin’i listeleme sözü vermesinin ardından 0.000075 dolar seviyesini tekrar ziyaret etti. Bununla birlikte ticaret platformu, gelecekte listeleme konusunu değerlendirmeye devam edeceğini iddia ederek planda geri adım attı. Robinhood, bazı ipuçları bırakmasına rağmen, kalıcı listeleme söylentileriyle ilgili rekoru henüz kırmadı.

Shiba Inu, Ekim ayında muazzam bir ralli gördükten ve bazı sahiplerine hayat değiştiren kazanımlar sağladıktan sonra geri adım atıyor. Geçen hafta Coinbase, SHIB tokeni için ortalama tutma süresinin sadece 11 gün olduğunu açıkladı, bu da toplulukta henüz güçlü bir HODL zihniyeti olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, birçok yatırımcı kar elde etmek için fırsat kolluyor. En büyük Shiba Inu balinasının Salı günü servetini farklı adreslere aktarması da bazı Shıba Inu sahiplerini ürküttü.

Kaynak: Kripto Koin

Write A Comment