Aniden bir disk yazma hatasıyla karşılaşırsanız, Steam’i yeniden başlatmayı deneyin . Görev çubuğunuzdaki sistem tepsisindeki (bildirim alanı) Steam simgesine sağ tıklayın ve “Çıkış”a tıklayın. Ayrıca Steam uygulama penceresinde Steam > Çıkış’a tıklayabilirsiniz. Steam’i yeniden başlatmak işe yaramazsa, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Steam hasarlı disk

Bir oyunu indirirken veya güncellerken Steam bozuk disk indirme hatası oluşabilir. Aktif indirme klasörünü silerek bu sorunu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz . Steam istemcisini yeniden yüklemek bu sorunu hızlı bir şekilde çözebilir, bu yüzden denediğinizden emin olun.

Steam disk Yazma Hatası 2022

Bu yöntemler, buhar diski yazma hatası Windows 10’u ve ayrıca macOS’u düzeltebilir. Bu nedir?

Düzeltme 6: Oyun Dizinini Değiştir
  • Steam çalışırken Ayarlar’a gidin.
  • İndirilenlere ve ardından Steam Kitaplığı Klasörlerine gidin ve Yeni Kitaplık klasörü ekle’ye tıklayın.
  • Dizini farklı bir Drive ile değiştirin.
  • Değişiklikleri kaydedin ve Steam’i çalıştırın.

Steam Disk Okuma Hatası

“Disk okuma hatası” mesajı güncelleme işlemini duraklatacak ve oyunu tam olarak indirmiş olsanız bile oyunu oynayamayacaksınız. Bu hatanın ana ipucu, Steam’in birkaç dosyadan oluşan tek bir dosyayla ilgili sorun yaşıyor olmasıdır, çünkü bunlar bilinmeyen nedenlerle kilitlenebilir .

Forza Horizon 4 Steam disk yazma hatası

1) Steam’de KÜTÜPHANE’ye gidin. 2) Steam Disk Write hatasının oluştuğu oyuna sağ tıklayın ve Özellikler’e tıklayın. 3) YEREL DOSYALAR > OYUN DOSYALARININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DOĞRULAYIN… 4) Oyun önbelleği doğrulaması bitene kadar bekleyin.

Steam disk kullanımı 0 bytes

İndirme 0 baytta takılı kalırsa, çoğu durumda sunucunun teknik bir sorunla karşılaşması veya yüksek trafik nedeniyle aşırı yüklenmesi olabilir . Bu sorunu çözmek için indirme bölgenizi değiştirmeyi deneyebilirsiniz, şu adımları izleyin: Sağ üstteki “Steam” seçeneğine tıklayın ve menüden “Ayarlar”ı seçin.

Steam oyun indirirken Disk Yazma Hatası

Steam indirme önbelleğini temizleyin . Steam indirme önbelleği bozuksa, disk yazma hatalarına neden olabilir. Bu sorunu çözmek için Steam’i açın ve Steam > Ayarlar > İndirilenler > İndirme Önbelleğini Temizle’ye gidin.

Write A Comment