Stüdyo Daire Dekorasyon Modelleri

Tek başına yaşayanların son zamanlarda en çok tercih ettiği 1+0 daireler yani ‘Stüdyo daire’ olarak adlandırdığımız daire dekorasyonları hakkında bir derleme yaptık! Gerek temizlik gerek yaşam alanı olarak oldukça basit görünen bu daireleri kendinize göre ve kendi tarzınıza göre rahat kullanmak için ihtiyacınız olan önerileri 4 maddeye sığdırdık! İşte stüdyo daireler için dekorasyon önerileri…

Stüdyo Daire Dekorasyon Modelleri

DUVAR RENGİ OLARAK TERCİHİNİZ AÇIK RENKLERDE OLSUN!

Mutfağın, yatayacağınız yerin aynı odada olduğu bu daireleri olduğundan daha geniş ve ferah göstermek duvarlarınızda daha çok beyaz gibi açık renkler tercih etmeniz gerekiyor. Açık renkler yaşam alanınızı daha ferah ve aydınlık gösterebilirsiniz.

Stüdyo Daire Dekorasyon Modelleri

STÜDYO DAİRELERE NASIL MOBİLYA SEÇİLMELİ?

Stüdyo dairelere mobilya seçerken mutlaka evinizin ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Koltuk veya bir yatak alırken dairenizin ölçülerine göre doğru seçimi yapmazsanız tüm yaşam alanınızı eşyalarla kaplayarak boğucu bir ev ortamına neden olabilirsiniz. Bu tarz hatalara düşmemek için evinizin her bir köşesinin ölçüsün aldıktan sonra alışverişe çıkmanız gerekmektedir. Duvarlarda olduğu gibi evinizi daha büyük ve aydınlık göstermek için mobilya seçimlerinizde de renk olarak açık renkleri seçmek doğru olacaktır.

Stüdyo Daire Dekorasyon Modelleri

PARAVAN İLE YATAĞINIZI BÖLÜN!

Mutfak ve yatak odası kombinini birbirinden ayırmak isteyenler için paravan kaçınılmaz bir fikirdir. Yatağınızın olduğu kısmı gizlemek ve ayrı bir oda haline getirmek için paravanı tercih edebilirsiniz. Böylelikle kendinize ayrı bir özel alan yaratabilirsiniz.

Kaynak: Elmaelma

Write A Comment