Twitter Video Oynatma Hatası alanlar için hazırladığımız rehberimiz sayesinde videolarınızı eskisi gibi sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz.

Twitter video oynatma hatası Android

Mobil cihaz üzerinden Twitter uygulamasına girildiğinde, Twitter videolar açılmıyor sorunu ile karşılaşmak mümkündür. Mobil cihaz üzerinde karşılaşılan bu durum genellikle uygulamanın güncel olup olamaması ile ilgili olmaktadır. Bu yüzden ilk olarak uygulamanın güncelliğini kontrol etmeniz önerilmektedir.

Twitter video ayarları

İlk olarak Twitter uygulamasında profil görselinize tıklayın. Açılan menüde “Ayarlar ve gizlilik” sekmesine girin. Ayarlar ve gizlilik penceresinde Genel başlığının altında “Veri kullanımı” yer alıyor. Buraya tıklayın. Veri kullanımı bölümünde Video kısmının altında “Videoyu otomatik oynat” seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayın.

Twitter wifi video sorunu

Twitter Video İzlerken Donuyor Takılıyor? Uygulamanın video izler donup kalması ya da takılması sorunu internet bağlantınızın yetersiz olmasından, az çekmesinde kaynaklanabilmektedir. Öncelikli olarak internet bağlantınızı kontrol ederek bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Twitter video Açılmıyor 2022

Twitter video açılmıyor, Twitter video izleyemiyorum şeklinde bir şikâyetiniz varsa yalnız değilsiniz. Twitter’da bazen istediğimiz gibi video oynatmak mümkün olmuyor. Twitter video açılmıyor, video izleyemiyorum diyorsanız sizin için birkaç etkili çözüm yolumuz var. Bunları mutlaka uygulayın!

Twitter video açılmıyor iPhone

Android veya iPhone’da Twitter Video Açılmıyor Twitter videolarının Android veya iOS uygulamasında oynatılmamasına neden olabilecek farklı nedenler vardır. İşte bunu düzeltebilecek birkaç çözüm: Ağ durumunuzu kontrol edin: Yavaş bir internet bağlantınız varsa, bu ve diğer uygulamalardaki tüm medya çalışmayacaktır.

Twitter video yükleme hatası

Bilgisayar üzerinden twitter video açılmıyor sorunuyla karşı karşıyaysanız yüksek ihtimalle tarayıcınız üzerinde reklam engelleme uygulayıcısı kuruludur.

Twitter videolar açılmıyor Chrome

Twitter videoları tarayıcınızda Firefox veya Chrome gibi oynatılmadığında, Donanım ivmesi sorunu düzeltmeyi denemek için. Google Chrome’u örnek alıyoruz. Tıklayın 3 nokta Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesindeki simgesine dokunun ve Ayarlar açılır menüden seçenek.

Write A Comment